Prenájom lešenia

Prenajímame remeselníkom, firmám aj domácim kutilom lešenia vyskladané na mieru. Pri stavbe, rekonštrukcii či oprave strechy, pri zatepľovaní domov a striech, pri montovaní krovov, pri maľovaní fasády, natieraní alebo čistení strechy, pri montovaní strešných okien alebo umývaní okien na výškových budovách, aj pri opravách mostov, kostolov, historických budov, si vôbec nemusíte kupovať drahé lešenárske vybavenie. My vám pomôžeme a lešenie vám prenajmeme za serióznych podmienok. V STRECHSTAV a PÍLA s.r.o. vám ponúkneme rúrkové lešenie aj systémové lešenie. Pracovné plošiny, stojky, podporné konštrukcie aj ochranné konštrukcie, ktoré ochránia remeselníkov a chodcov.

Prenájom lešenia

Rúrkové lešenie

Jednoduchá konštrukcia, na ktorú sa viete plne spoľahnúť v bežných aj výškovo alebo pôdorysovo komplikovaných podmienkach. Nosnosť lešenia je priamo úmerná pridávaniu alebo uberaniu hustoty stojok alebo iných častí konštrukcie. Rúrkové lešenia sa používajú ako pracovné lešenia v priemysle, zväčša v ťažko dostupných podmienkach. Rúrkové lešenie využijete aj pri rekonštrukciách nižších budov, kde plnia funkciu fasádneho lešenia.

Systémové lešenie

Systémové lešenia sú obľúbené pre ich rýchlu a jednoduchú montáž a demontáž. Sú to stavebnicové prvky zavesené do kostry a tvoria jednotlivé podlažia systémových lešení. Systémové lešenia sa skladajú z tyčových, plošných alebo priestorových komponentov.