Altánky a prístrešky

Popri montáži striech a krovov sa s nadšením venujeme aj výrobe drevostavieb. Vyrobíme vám na mieru záhradné altánky, pergoly, prístrešky pre autá, prestrešenie terás, mostíky, drevené ploty a zábradlia, hojdačky a iné drevostavby a dekoratívne doplnky na vaše záhrady, terasy a okrasné dvory. Poradíme vám vhodný typ aj tvar altánku a prístrešku, ktorý doladí váš celkový exteriér. Zastrešenie dopĺňame lexanom, škridľami, asfaltovými šindľami, prípadne plechovou krytinou a garantujeme vám dlhoročnú spokojnosť.

Drevostavby si zameriame a naprojektujeme presne podľa vášho očakávania. Dokážeme pohotovo reagovať na tradičné aj netradičné požiadavky a na mieru vám vyrobíme drevené ploty, mostíky cez jazierka, zábradlia, vysunuté terasy, schodištia, hojdačky, záhradné domčeky, posiedky a iné.

Rezivo na výstavbu a montáž drevostavieb v podobe hranolov, dosák, lát, mriežok si kompletne spracujeme v našej píle a dovezieme priamo k vám.

Altánok

Altánok je synonymom pre elegantné zastrešené posedenie, vhodné na záhradu, na chatu, do mestského parku. Vychutnáte si v ňom dokonalý relax za každého počasia.

Pergola

Pergola je vzdušná drevostavba, ktorá oživí každý pozemok. Častokrát je dekorovaná popínavými rastlinami a slúži na zavesenie hojdačky alebo hojdacej siete.

Terasa

Zastrešená terasa ideálne prepojí interiér s exteriérom a zväčší váš obytný priestor. Posedenie na zastrešenej terase si vychutnáte s rodinou v akomkoľvek ročnom období.

Prístrešok

Prístrešok pre autá, prístrešok na náradie aj prístrešok záhradnej drevenej chatky ochráni vás aj váš majetok v zasneženom alebo daždivom počasí, aj za horúceho slnečného dňa.