O nás

Strecha na celý život

STRECHSTAV a PÍLA s.r.o. vyrába a predáva rezivo už od roku 1992. Rezivo dodávame priamo na stavby po celej Európe, už takmer tri desaťročia. Okrem predaja reziva staviame a montujeme:

  • strechy - nové strechy, opravy starých striech
  • altánky, krovy, prístrešky
  • pergoly, terasy
  • záhradné domčeky a iné drevostavby
Strecha, STRECHSTAV a PÍLA s.r.o.

Kvalita poskytovaných služieb vrátane poradenstva a odborných návrhov pre vašu strechu, je pre nás prioritou. Kvalitné tesárske, izolatérske, klampiarske aj pokrývačské práce dopĺňame o odborné strechárske poradenstvo. V prípade záujmu vám spracujeme aj 3D grafický návrh vašej novej alebo zrekonštruovanej strechy.

Neustále napredujeme a naše služby sa snažíme zdokonaľovať. V oblasti montovania krovov a pokrývania šikmých striech sme sa stali uznávanými odborníkmi v širokom okolí. Patríme medzi najstarších členov Cechu strechárov Slovenska, ktorý zastrešuje slovenských tesárov, pokrývačov, klampiarov a izolatérov. Sme autorizovaní pokrývači firmy BRAMAC, osvedčená montážna firma pre ďalšie špičkové značky strešných krytín v rámci celej Slovenskej republiky.

Nie je jedno, akú strechu máte nad hlavou, preto veríme, že naše realizácie nových a zrekonštruovaných striech, ale aj dlhá a úspešná história firmy STRECHSTAV a PÍLA s.r.o. vás osloví k tomu, aby ste využili naše služby.