Klampiarske práce

Výstavba novej strechy alebo rekonštrukcia starej strechy sa nezaobíde bez klampiarskych prác. Vašu strechu zabezpečíme pred vplyvom nepriaznivého počasia, pre správny odtok dažďovej vody na strechu namontujeme odkvapový systém, nainštalujeme bleskozvod, oplechujeme komín aj strechu. V rámci klampiarskych prác vám zabezpečíme montáž plechových strešných krytín z medeného, titánzinkového, hliníkového aj lakoplastovaného plechu. Ochotne vám poradíme s výberom materiálu, a to s ohľadom na ich vlastnosti a tepelnú rozťažnosť plechových krytín. Vyberať si môžete z bohatej farebnej škály krytín, odkvapových žľabov, spojov, lemoviek a ďalšieho klampiarskeho sortimentu, ktorý doladí celkový efekt vašej stavby.

Naša ponuka klampiarskych prác

  • Montáž plechových krytín
  • Montáž odkvapových systémov
  • Inštalácia bleskozvodov
  • Montáž lemoviek a oplechovanie komínov a striech k stene
  • Natieranie plechových striech
  • Rozoberanie a odvoz azbestového odpadu
Klampiarske práce

Ohýbačka plechu 6 m

Ručná 6 m ohýbačka plechu je znamenitá pomôcka pri našej každodennej profesionálnej práci klampiarov. Využívame ju na všetky druhy klampiarskych prác, na výrobu plechových parapetov, na strihanie, ohýbanie a ohraňovanie plechov. Ohýbačku plechu si prinesieme k vám na stavbu, aby sme mohli strechu zamerať a plechy ohnúť priamo na mieru.

 

Ohýbačka plechu

Likvidácia azbestového odpadu

Pri rekonštrukciách starých striech sa ešte stále stretávame s azbestovými eternitovými strechami. Eternitové strechy predstavujú vysoké riziko pre zdravie, preto jej demontáž podlieha prísnym kritériám a bezpečnostným opatreniam. V rámci našich komplexných služieb vám STRECHSTAV a PÍLA s.r.o. zabezpečí demontáž strechy aj likvidáciu azbestového odpadu. Vlastníme certifikát na likvidáciu azbestového odpadu.